Публікації блогу Міки > Рубрика: У СМАЙЛіхнімося > "Як зробити найгірший сайт"


Як зробити найгірший сайт


17 Січень 2011 00:00:00


Стаття хоч і належить до кумедної рубрики, зате з серйозним характером. Поради, що не слід робити.
До речі, подібного типу стаття вже зустрічалася на блозі: Правила ЧУДОВОГО сайту.
Отож - продовження.

Зробити поганий сайт насправді дуже просто. Я не раз в цьому переконувався і вирішив написати невелике керівництво, щоб любий, хто це прочитає, міг з легкістю зробити свій по-справжньому поганим.

Існує безліч дієвих способів дістати відвідувача з моменту його приходу на ваш сайт і до того моменту, як він з нього втече. У цій статті я зупинився на 28 способах, які обов'язково варто враховувати при створенні сайту, на який ніколи і ні за що не повернеться жоден відвідувач.Перше враження - чим гірше, тим кращеПовільне завантаження. Немає нічого краще, ніж спостерігати прогрес-бар завантаження. Встановіть сайт на допотопний сервер і забийте сторінки мільйоном непотрібних картинок.

«Вхід на сайт». Подбайте про те, щоб при натисканні на посилання, яке веде на ваш сайт, відвідувач потрапляв на головну сторінку, на якій би стояв єдиний напис - «Вхід на сайт». Чим більше разів відвідувачу доведеться клацнути мишкою, щоб дістатися до потрібної інформації, тим краще.

Додамо музики. Всі в світі люблять ті ж музичні напрямки, що і Ви, тому сміливо додайте на сайт більше улюбленої музики, яка має постійно програватися у фоновому режимі. Найголовніше не залишайте можливість відвідувачам поставити її на паузу, і вже, тим більше, вимкнути її.

Змінимо браузер користувача. Відключимо в його браузері непотрібні панельки, та й взагалі змінимо розмір вікна. Адже нам краще відомо, як він повинен виглядати!

Спливаючі вікна. Для залучення уваги немає нічого краще старого доброго спливаючого віконця. І якщо відвідувач не захоче купити товар з першого поп-апу, то напевно захоче товар з другого! Отже, спливаючих віконець повинно бути якомога більше.


Страшний дизайн - наше всеСкладний дизайн, щоб було незрозуміло що де лежить. Ускладните його наскільки можливо, щоб відвідувач навіть теоретично не зміг знайти те, навіщо він прийшов. Чим більше колонок з інформацією, тим краще.

Вдаримо по очах неоном! Дивно, але як же чудово виглядає яскраво-зелений текст на яскраво-рожевому фоні. Обов'язково спробуйте, вашим відвідувачам дуже сподобається!

Шапка не повинна поміщатися на екрані. Навіщо до вас приходять люди? Правильно, щоб подивитися на красиву шапку вашого сайту. Тому зробіть її не менше 500 Пікелів у висоту.

Рельєфний логотип з тінню. При створенні логотипу обов'язково використовуйте самі популярні текстові ефекти Protoshop'у - додайте рельєф і падаючу тінь. Шрифт - тільки Comic Sans!

Покажіть свою колекцію реклами. Побільше колонок і рядів миготливої анімованої реклами. Все вільне місце на сторінці повинно бути заповнене нею. А ще розбавте звичайний текст контекстною рекламою, гарненько її замаскувавши. Ото сміху-то буде, коли відвідувач натисне на одну з таких посилань!

Не забудьте про миготливий текст. Відвідувач згадає старі добрі часи і розплачеться, коли побачить, що ви ще не забули html-теги минулого століття.

Тільки таблиці. Забудьте CSS, ну кому він потрібен? Робіть сайт тільки на таблицях з використанням тегу font.

Більше кольорів. Гармоніюють вони чи ні, не важливо. Головне зробити веселку на сайті.

Gif-анімація. По-перше, вона уповільнює швидкість завантаження, по-друге, відволікає відвідувачів від потрібної їм інформації, по-третє, трошки мультяшності на нашому серйозному сайті - це ж так мило.

Маленький розмір тексту. Якщо відвідувач хоче читабельного тексту, хай іде в бібліотеку. На вашому сайті шрифт повинен бути настільки дрібним, щоб його можна було прочитати тільки притулившись носом до монітора.

Використовуйте щонайменше п'ять різних шрифтів. Розмір, шрифт - використовуйте всі, щоб прикрасити текст. Використовуйте нестандартні завантажувані шрифти, користувач скаже вам за це тільки спасибі.

Для кожної сторінки свій дизайн. Кожна сторінка повинна виглядати по своєму, і для кожної сторінки повинно бути декілька файлів стилю (якщо ви все ж зважилися використовувати CSS). Проявіть творчий підхід при створенні унікального дизайну сторінок.

Горизонтальна прокрутка. Так, всі люблять горизонтальну прокрутку! Порвіть макет широкими картинками і таблицями шириною відсотків в 200.

Кросбраузерність - зло! Сайт повинен працювати тільки в одному браузері. І крапка.Контент? А що це?Навчалися в школі? Забудьте! Ніколи не використовуйте великі літери на початку речення, розділові знаки та іншу граматику. Кому воно треба. Найкраще все писати з КАПСЛОКОМ, ЩО Б ВИДНІШЕ БУЛО.

Текст повинен бути нечитабельним. Форматування тексту - це не для нас. Параграфи, списки, цифрові позначення підзаголовків - все це зайве. Текст повинен йти суцільним потоком. Якщо відвідувач втратив місце, де він читав, то це його проблеми, нехай виховує в собі уважність!

«Не буду стислим». Сховайте ключову інформацію глибше. Для того щоб дізнатися, чим ви займаєтеся або, які послуги пропонує ваша компанія, відвідувач повинен прочитати всю сторінку. Це, або змусить відвідувачів довше залишатися на сайті, або змусить відразу ж його піти (власне цього ми і добиваємося).


Іди й не повертайся!Професіоналізм? Це не про нас. Ніщо не повинно бути або виглядати професійно - ні сайт, ні ваші дії. Дурійте на здоров'я.

Не звертайте уваги на відвідувачів. Просто ігноруйте їх. Не відповідайте на їхні електронні листи або будь-які інші спроби зв'язатися з вами. А краще взагалі приберіть будь-яку контактну інформацію з сайту.

Ускладните навігацію. Заплутаєте меню наскільки можливо. Нехай воно посилається на неіснуючі сторінки. А натиснувши посилання «Послуги», клієнт потрапить, скажімо, на сторінку «Мої дитсадкові фотографії». У будь-якому випадку, ваша фотка, де ви сидите на горщику, куди веселіше прайсів.

Відвідувачу має бути нудно. Ви не зобов'язані давати відвідувачам ту інформацію, за якою вони прийшли. На сайті взагалі не повинно бути ніякої корисної інформації.

«Спочатку зареєструйтесь!» Деякі вважають, що реєстрація змусить людей і в майбутньому повертатися на ваш сайт. Це не так. Саме тому введіть обов'язкову реєстрацію (і капча повинна читатися з третього разу, не раніше).

Ніколи не оновлюйте сайт. На сайті має бути присутня інформація річної давності. І ніяких гарячих новин.


А взагалі існує безліч способів зробити поганий сайт. І якщо у вас є свої секретні способи - сміливо описуйте їх в коментарях до цих порад :)

Автор: Міка
Кількість переглядів: 1012

Рейтинг: Рейтинг
Ваша оцінка:
1
2
3
4
5


 • Olena 22 Лютий 2016 03:32

  На мiй погляд простiше зробити сайт самому

  Ось тут багато готових шаблонiв: http://www.ucoz.ru/?pguid=2163496131

  Навiть дитина може зробити сайт за пару хвилин!

  Відповісти
 • X
  Ваше ім'я:

  Ваш E-mail:
  Ваш коментар:

  Ми хочемо знати, що Ви не робот. Будь ласка введіть суму цифрами:
  Сімсот Сімдесять Сім