Публікації блогу Міки > Рубрика: Ідеї > "7 порад, як і чим наповнювати блог"


7 порад, як і чим наповнювати блог


11 Червень 2010 00:00:00


Що цікавого. що корисного опублікувати на своєму блозі? Як заставити читача повернутися на блог ще раз? Про що ж писати? Як писати?


1. РегулярністьБажано регулярно оновлювати блог, як мінімум - раз в тиждень. Писати щодня теж не рекомендую. Читачі Вашого блогу, як і пошукові боти, звикають до регулярності.


2. Відложені постиСьогодні Ви можете бути на хвилі креативу та активності, написати хоч 30 статей. Але завтра для нового поста може жодної ідеї не прийти. Тому, якщо сьогодні у Вас надхнення - пишіть, але не публікуйте все. Писати наперед - це чдово! Так Ви збережете періодичніть.


3. ОглядЧас-від-часу варто робити огляд сайтів близьких до Вашої тематики. Огляд, опитування, статистика, аналіз. Це корисно і цікаво! Опишіть те, що бачите!


4. Пишіть історіїНаприклад, історії успіху певних людей, які працюють у Вашій, а може й ні, ематичній ніші. Читачів це зачіпає "за живе"!


5. ДайджестМожливо на чиємусь блозі є стаття, яка Вам дуже сподобалась? Передрукуйте (за згодою автора) та розмістіть посилання на оригінал.


6. НовинкиСлідкуйте за новинами своєї тематичної ніші.


7. ОпитуванняПеріодично корисно проводити певні опитування на своєму блозі. А пізніше, в новому пості, підвести підсумки.

Автор: Міка
Кількість переглядів: 901

Рейтинг: Рейтинг
Ваша оцінка:
1
2
3
4
5


Коментарів ще нема

 • X
  Ваше ім'я:

  Ваш E-mail:
  Ваш коментар:

  Ми хочемо знати, що Ви не робот. Будь ласка введіть суму цифрами:
  Сімсот Сімдесять Сім