Публікації блогу Міки > Рубрика: Інтернет > "Де розмістити свій сайт, блог? Чи варто користуватися безкоштовним хостингом? ТІЛЬКИ платним!"


Де розмістити свій сайт, блог? Чи варто користуватися безкоштовним хостингом? ТІЛЬКИ платним!


02 Червень 2010 00:00:00


Тут і писати багато непотрібно. Непотрібно розміщувати свої сайти на безкоштовному хостингу.

Чому? А все просто:

1. Яка вигода хостеру з того, що Ви безкоштовно триматимете у нього свій сайт? Реклама! На Вашому сайті буде чужа реклама! Причому, зазвичай, цю рекламу розмщують вгорі. Це означає, що рекламний блок перекриватиме шапку Вашого сайту.

2. Бувають випадки, коли на безкоштовному хостингу немає реклами. Але там немає і можливості відправляти листи з сайту на електронну почту, і трафік маленький, і місця на жорсткому диску дуже мало і ще половина потрібних функцій відключена.

3. Служба підтримки. Якщо Ви використовуватимете безкоштовний хостинг – користуватися службою підтримки навряд чи вийде. Вам запропонують розділ «запитання/відповіді».

4. Обмежені функціональні можливості у безкоштовних хостингах.

5. Більшість безкоштовних хостингів не дає можливості FTP з’єднання для завантаження файлів сайту на сервер. А це означає, що Вам запропонують звичайний користувацький web-інтерфейс і доведеться закачувати файли сайту по-одному. А якщо файликів 200? Багато часу займе завантаження сайту на сервер.

6. Соціальні мережі блокують зсилки на сайти. Які розміщені на безкоштовних хостингах. На таких сайтах переважно розміщують віруси. І користувачі Інтернету вже взмозі розрізнити по домену. На платному чи безкоштовному хостингу Ваш сайт. А отже користувачі ставляться обережно до таких сайтів і з неохотою переходять на них.

7. Якщо, з часом, Ви забажаєте розмістити сайт на іншому хостингу, навряд чи допоможе вам безкоштовний хостер з переносом файлів сайту.

Чи варто продовжувати перелік?

Безкоштовний хостинг можна використовувати, як пробний період, щоб оцінити якість хостингу. А тоді – перехід на платний. Як вибрати хостинг я вже писала у цій статті .

Дотого ж хостинг зараз дешевий. Приблизна ціна мінімального ЯКІСНОГО хостингу 100 грн. на рік.

Платний якісний хостинг, яким користуюся та рекомендую я!

Автор: Міка
Кількість переглядів: 1672

Рейтинг: Рейтинг
Ваша оцінка:
1
2
3
4
5


Коментарів ще нема

 • X
  Ваше ім'я:

  Ваш E-mail:
  Ваш коментар:

  Ми хочемо знати, що Ви не робот. Будь ласка введіть суму цифрами:
  Сімсот Сімдесять Сім