Публікації блогу Міки > Рубрика: Інтернет > "Невеличке пояснення: різниця між реєстрацією та анкетами на сайті "


Невеличке пояснення: різниця між реєстрацією та анкетами на сайті


09 Травень 2010 00:00:00


Часто замовники путають реєстраційні форми з формами анкет при замовленні сайтів.


Зробити пару форм для анкети - 5 хвилин. Зробити реєстрацію користувачів на сайті вже куди складніше і займе більше часу. Ціни теж дуже різняться. Тому, хочу у цій статті пояснити різницю між анкетою та реєстрацією користувачів на сайті.


Отож, що ж таке анкета?


Це декілька необхідних та додаткових полів у які користувач вводить відповідну інформацію. Після натискання кнопки "Відправити" всі введені користувачем дані відправляються на певний адрес електронної почти або записуються у базу.


Що таке реєстрація користувачів на сайті?


Візуально реєстрація користувачів виглядає, як і анкета - декілька форм. (Логін, почта, пароль та підтвердження паролю). Після натискання клавіші "Зареєструватися" користувача переадресовує на іншу сторінку де, або просять перевірити почту та перейти по активаційній зсилці, або це відразу "кабінет користувача".


Для чого потрібна реєстрація користувачів?


На сайті можутьбути певні розділи, які закриті для випадкових користувачів "гостей". Щоб користуватися цими закритими розділами - варто зареєструватися. Частіше реєстрацію та закриті розділи (для заохочення реєструватися) створюють, щоб зібрати базу електронних адрес користувачів. Щоб час-від-часу робити масову розсилку, таким чном нагадувати про сайт чи про новий контент, цікаві пропозиції, акції, тощо.


Автор: Міка
Кількість переглядів: 1270

Рейтинг: Рейтинг
Ваша оцінка:
1
2
3
4
5


Коментарів ще нема

 • X
  Ваше ім'я:

  Ваш E-mail:
  Ваш коментар:

  Ми хочемо знати, що Ви не робот. Будь ласка введіть суму цифрами:
  Сімсот Сімдесять Сім