10
Квітень
2011

SEO терміни 2


SEO

ІЦ - зважений індекс цитування. Це внутрішній параметр, який вже давно не показується Яндексом (але, тим не менш, застосовується). По суті, це аналог Google PageRank (PR) - авторитетність, «вага» кожної окремої сторінки сайту. 

Переглядів: 1202    Коментарів: 0    Рейтинг: Рейтинг10
Квітень
2011

SEO терміни 1


SEO

Зовнішні чинники ранжування - враховуються пошуковою системою при ранжируванні документів фактори, не пов'язані з структурою, контенту та іншим якостям самого сайту. До зовнішніх чинників належить вхідна маса посилань - кількість і якість посилань (і сторінок-донорів цих посилань) на сайт, що просувається, а також список їх анкорів. В окрему групу факторів потрібно винести поведінкові. Співвідношення у впливі на успіх просування - приблизно 30% від внутрішніх, 30% від зовнішніх і 30% від поведінкових (у різних тематиках співвідношення може мінятися).

Переглядів: 1357    Коментарів: 0    Рейтинг: Рейтинг15
Червень
2010

Індекс цитування (ІЦ, PageRank)


Індекс цитування (ІЦ) - це загальне значення числових показників, які оцінюють популярність сайту. Кожна пошукова система використовує свої алгоритми для підрахунків власного індексу цитування.

Переглядів: 1020    Коментарів: 0    Рейтинг: Рейтинг14
Червень
2010

Трішки історії про пошукові системи


Коли Інтернет тільки починав розвиватися, задача пошуку інформації була не настільки важливою, як зараз. Доступ до мережі мали лиш деякі люди та установи, в основному це лабораторії та університети.

Одним із перших способів організації доступу до інформаційних ресурсів мережі було створення каталогів, де силки сортували за тематикою сайту. Одним із перших таких проектів був сайт Yahoo, який відкрився в 1994 році. Коли кількість сайтів почала стрімко зростати, було створено пошук по каталогу.

Найбільшим мережевим каталогом був - DMOZ (Open Directory Project), який вміщає собі інформацію про 5 млн. сайтів.

Пошукова база Google вміщає більше 8-ми мільярдів документів.

Першою повноцінною пошуковою системою став проект WebCrawler, який з'явився в 1994 році.

В 1995-му році появилися плшукові системи Lycos і AltaVista

В 1997 році - Google. На даний час Google найпопулярніша пошукова система світу.

1997 році - Yandex був офіційно проанонсованй.

В наш час існує три основні міжнарожні пошукові системи Google, Yahoo і MSN Search. Вони мають свої унікальні бази алгоритмів пошуку. Більшість інших пошуковиків використовує результати цих перших трьох гігантів.
Наприклад AOL (search.aol.com) та Mail.ru використовують базу Google. А AltaVista, Lycos і AllTheWeb користуються базою Yahoo.

Переглядів: 1078    Коментарів: 0    Рейтинг: Рейтинг12
Червень
2010

Лінкбайт


Мабуть Ви вже знаєте, щоб зайняти лідируючі позиції в пошуковиків, один із пунктів SEO - є кількість силок, що ведуть на Ваш сайт.

Переглядів: 718    Коментарів: 0    Рейтинг: Рейтинг09
Травень
2010

Ключове слово в доменному імені (URL) Важливо?


Метт Каттс написав у своєму блозі:


Most bloggy sites tend to have words from the title of a post in the url; having keywords from the post title in the url also can help search engines judge the quality of a page.

Переглядів: 810    Коментарів: 0    Рейтинг: Рейтинг